cemalsenyuva_logo.png
  cemalsenyuva_logo.png
  cemal-senyuva-dr.jpg

  Zamanımızı artık çok daha fazla dış ortamlarda geçiriyoruz. Bol güneşli tatiller yapıyoruz, spor yaparken rüzgara ve soğuğa maruz kalıyoruz. Yüzümüzde yıpranma ve yaşlanma bulguları artık çok daha erken başlıyor. Vücudumuzla da doğal olarak daha çok ilgiliyiz, düzgün göğüsler ve bacaklar, düz bir karın istiyoruz..

  Ekibimiz estetik cerrahi ile ilgili istekleriniz için hizmetinizde. En başarılı sonuçları alabilmek için kliniğimizi ileri teknoloji ile donattık. Tüm uygulamalarımızı güvenle yapmamıza yardım eden uzman bir kadro oluşturduk. Amacımız sizi konuk ettiğimiz süre boyunca olabildiğince mutlu etmek ve rahat etmenizi sağlamak. Yakınlarınıza, evinize ve işinize en kısa sürede dönmeniz için tüm uygulama protokollerimizi defalarca gözden geçirdik.

  Estetik cerrahide girişimlerden önce cerrahınızın sizin beklentilerinizi anlaması, kapsamlı bir ön çalışma ve planlama, girişimlerin titizlikle yapılması ve uygulamalardan sonra özenli bir bakım ve izlem programı gerektiğine inanıyoruz. Her zaman sizin yanınızda, size karşı dürüst olmayı ve Hipokrat yeminimize sadık kalmayı ilke edindik. Doktor olabilmek için öncelikle ulaşılabilir olmak gerektiğine inanıyoruz. Beraberliğimizin her aşamasında sizlere yeterince zaman yaratmamız gerektiğinin bilincindeyiz.

  Estetik cerrahi dünyasındaki ilerlemeleri çok yakından izliyor, sıklıkla yurt dışındaki kongrelere katılıyor ve Amerika ve Fransa’daki dostlarımızla karşılıklı kliniklerimizi ziyaret ediyor, bilgi ve deneyim aktarımlarında bulunuyoruz. Sizlere her zaman en iyi hizmeti verebilmek için bu bizim yaşam biçimimiz.

  Merak ettiğiniz konular olduğunu biliyoruz, bunları cevaplamaktan ve sizinle tanışmaktan çok mutlu olacağız.

  Please publish modules in offcanvas position.