Başarılı,Etkin,Güvenilir, non-invaziv Fraxis Duo lazer tedavisi çoklu uygulamalar, terapi kombinasyonu ile oldukça güçlü!

Cilt Çizgilere, Kırışıklıklara, Sarkmalara, Lekelere, Ton Farklılıklarına, Akne İzlerine, Güneş Hasarlarına ve Yaşlılık İzlerine Yönelik Cerrahi Olmayan Tedavi…

1064/532nm dalga boyu,3 başlık ve 6 fonksiyon sayesinde dövmeden melazmaya, yüzeysel pigmentlerden Ota nevusa kadar birçok cilt probleminde etkin bir tedavi olanağı sunar.

pdf Prof. Dr. Cemal Şenyuva'nın CURAS Q-Switched Nd:Yag Lazer Sistemi ile ilgili The Asian Aesthetic Guide'da yayınlanan çalışmasına buradan ulaşabilirsiniz.

VASER 2.0 Lipo, çok yönlü sonuç veren bir vücut şekillendirme sistemidir. Birinci kuşak VASER sistemi ile 8 yıllık deneyim sonrası ikinci kuşak olan VASER 2.0 sistemini de uygulamalarımızda kullanmaya başladık.

VeinViewer Vision sayesinde, tamamen zararsız "infrared" teknolojisi ile, tüm damarları cildinizin yüzeyinde görebilmekteyiz.

3D Vectra Sistemi

23 Temmuz, 2015

3 Boyutlu ameliyat önce ve sonrası görüntüleme sistemi

POWER X Sistemi

23 Temmuz, 2015

Rasyonel Şekillendirme için gelişmiş teknoloji

Coolsculpting

23 Temmuz, 2014

Coolsculpting

CoolSculpting; cerrahi müdahale gerektirmeden kas üstü yağ tabakasının %20-%40 oranındaazalmasını sağlayan, FDA onaylı bir bölgesel incelme yöntemidir.